Actina i Dr Pepper rozszerzają współpracę. Limitowane napoje, PC-ty i konkurs

Dr Pepper Actina

Dr Pepper Academy powered by Actina, czyli akademia młodych adeptów CS:GO, to dopiero początek współpracy obu firmy. Marki postanowiły bowiem rozszerzyć wspólne działania i zaoferować produkty skierowane do wszystkich fanów gier i e-sportu. W efekcie wspomnianej kolaboracji w sklepach pojawiły się limitowane puszki napoju Dr Pepper, na których znajdziecie logo firmy Actina.

To jednak nie koniec atrakcji. Do regularnej sprzedaży w sklepie Sferis.pl trafi również 350 sztuk limitowanych komputerów osobistych Actina sygnowanych marką Dr Pepper. Już jutro – 1 lipca – ruszy natomiast konkurs skierowany do wszystkich osób, które dokonają zakupu dowolnego produktu firmy Dr Pepper. Nagrodą będzie m.in. jeden z dwóch unikalnych komputerów gamingnowych przygotowanych na potrzeby współpracy obu firmy. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na temat Dr Pepper Academy powered by Actina. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, wydarzenie powstało z myślą o młodych adeptach Counter Strike: Global Offensive. Sam projekt jest natomiast miejscem, gdzie osoby zainteresowane karierą w e-sporcie spotkają doświadczonych nauczycieli z nietuzinkowym podejściem do edukacji i rozwoju.