ACTINA sponsorem tytularnym zespołu Pasha Gaming Camp

fot. Radosław Makuch / Pasha Gaming Camp

Z dumą ogłaszamy, że marka ACTINA została sponsorem tytularnym zespołu Pasha Gaming Camp, zapewniając młodym zawodnikom dalszą możliwość rozwoju. Drużynę można oglądać m.in. w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej. 

Zespół złożony z najlepszych sześciu uczestników obozu Pasha Gaming Camp otrzymał szansę wystąpienia w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej, dzięki bezpośredniemu zaproszeniu przez organizatorów. Dla większości graczy z PGC była to pierwsza styczność z oficjalnymi spotkaniami, więc jest to dla nich niepowtarzalna szansa na rozwój w kierunku zawodowego grania. 

Podopieczni Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego otrzymują kolejne wsparcie. Jako ACTINA zostaliśmy sponsorem tytularnym zespołu i będzie on występował pod nazwą ACTINA Pasha Gaming Camp (ACTINA PGC). Młodziutcy zawodnicy mogą liczyć na wsparcie techniczne – otrzymają topowy sprzęt marki ACTINA w postaci komputerów i monitorów, dzięki którym będą mogli kontynuować swoją przygodę z esportem. 

Reprezentanci ACTINA Pasha Gaming Camp jak dotąd rozegrali trzy bardzo wyrównane spotkania w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej, lecz na ten moment nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Podopieczni Jarka zagrają jeszcze osiem spotkań, dzięki którym mogą awansować do PGE Dywizji Mistrzowskiej. 

Przypomnijmy, że ACTINA Pasha Gaming Camp reprezentują zawodnicy:

  • Roland „ultimate” Tomkowiak
  • Michał „DziubsoN” Dziuba
  • Filip „PhysX” Kupiec
  • Krzysztof „exe” Zacny
  • Mikołaj „Miki” Żyrów
  • Konrad „KondziQ” Chojnacki
fot. Radosław Makuch / Pasha Gaming Camp