Actina współpracuje z Mariną „Lova” Krylova

– Marka dziś to coś więcej niż napis na produkcie i hasło reklamowe. To styl życia, emocje utożsamiane z danym brandem. Aby tak było producenci podejmują współpracę z osobami, które poprzez to, co robią przyciągają jak magnes nowych fanów, a obecnych jeszcze mocniej cementują ze sobą. Chcemy, by wartościami jakie wyznaje, Marina dzieliła się z naszymi klientami, żeby pokazywała, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. Tak właśnie działa Marina „Lova” Krylova. Jest niesamowicie energiczna i w pełni profesjonalna w tym co robi, bo gaming i esport to jej pasja, a przy tym pozostaje sobą. Te wartości chcemy przekazać fanom marki Actina, aby nie rezygnowali ze swoich marzeń i wytrwale dążyli do ich spełnienia – podkreśla Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Od 2019 roku Marina wspiera Polsat Games, gdzie prowadziła ligi esportowe nadawane na żywo przy okazji tworząc i reżyserując takie programy jak „Co JA Patche” czy „Wszystko gra”, gdzie razem z redakcyjnym kolegą (Jędrzej Kupiec) rozmawia o grach, popkulturze, czy wpływie nowoczesnej technologii z napotkanymi ludźmi, w tym i z celebrytami.

– Bardzo cieszę się z nawiązanej współpracy z marką Actina. To dla mnie ogromne wyróżnienie, że spośród wielu młodych i ciekawych ludzi zajmujących się w Polsce gamingiem i esportem wybór zespołu Actina padł na mnie. Mam nadzieję, że razem udowodnimy naszym obecnym i przyszłym fanom, że „Actina i Marina to jedna rodzina”, która wzajemnie się wspiera, zaraża pozytywną energią. Przed nami przygoda pełna wyzwań, na którą już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych – dodaje Marina „Lova” Krylova, która pełni funkcję Specjalisty Ds. Nowych Mediów w ACTION S.A.

Marina „Lova” Krylova swoją karierę rozpoczęła w 2014 r. jako wolontariuszka dla gazety internetowej PVP24 w programie „Rozwijamy polski esport”. Już wtedy dała się poznać jako odważna i pracowita dziennikarka, która chętnie przeprowadzała wywiady nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi gwiazdami esportu. Na swoim koncie Marina „Lova” Krylova ma również pracę w międzynarodowych firmach związanych z gamingiem i esportem, w tym z Hitbox Polska (dziś Smashcast), Fnatic oraz firmę KINGUIN. Na każdym z reprezentowanych stanowisk wykorzystywała swój talent dziennikarski i konferansjerski.