Anno 1800 do sprawdzenia za darmo. Ubisoft zaprasza na bezpłatny tydzień z grą

Anno 1800

Premiera Anno 1800: Console Edition za nieco ponad dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że Ubisoft postanowił odpowiednio uczcić debiut gry na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Francuski wydawca postanowił bowiem zorganizować darmowy tydzień ze wspomnianą produkcją. Dzięki promocji wszyscy zainteresowani będą mogli bez dodatkowych kosztów zapoznać się z najnowszą odsłoną popularnej serii strategii ekonomicznych.

Darmowy tydzień z Anno 1800 rozpocznie się 16 marca, a więc w dzień premiery konsolowej wersji. Co ciekawe, oferta dostępna będzie zarówno na PC, jak i PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Wydarzenie zakończy się 23 marca. Jak zawsze w takich przypadkach gracze otrzymają możliwość zachowania postępów i kontynuowania zabawy po zakupie pełnej wersji.

Przypomnijmy, że Anno 1800 zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.