Anno 1800 – ruszył darmowy tydzień z grą Ubisoftu. Jest też nowe DLC

Anno 1800

Na początku grudnia Ubisoft poinformował, że Anno 1800 doczeka się w tym roku kolejnych dodatków w ramach czwartej przepustki sezonowej. Premiera pierwszego DLC, wchodzącego w skład tegorocznego season passa, odbyła się wczoraj. Francuski deweloper postanowił uczcić ten moment i zaprosił graczy PC na darmowy tydzień ze wspomnianą produkcją. Wydarzenie potrwa do 19 kwietnia. Na dole wiadomości znajdziecie natomiast okolicznościowy materiał wideo.

Zainteresowani mogą rozpocząć przygodę z Anno 1800, pobierając tytuł z Ubisoft Connect lub Epic Games Store. Warto także zaznaczyć, że postępy poczynione podczas darmowego tygodnia będzie można przenieść do pełnej wersji gry, o ile zdecydujemy się na jej zakup. Sama produkcja dostępna jest obecnie w sklepie Ubisoftu w promocyjnej cenie 82,47 PLN.

Należy również wspomnieć o wydanym wczoraj DLC. „Ziarna zmiany” to pierwszy z trzech rozszerzeń wchodzących w skład czwartej przepustki sezonowej. Dodatek pozwala m.in. „odkryć nowe sposoby produkcji dóbr znanych ze Starego Świata w Nowym Świecie. DLC zawiera również scenariusz „Sezon na srebro”, który pozwala graczom wcielić się w postać Vasco de Oliveiry. Na dole wiadomości znajdziecie zwiastun dodatku.

Przypomnijmy, że Anno 1800 zadebiutowało na rynku w 2019 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.