Assassin’s Creed Origins – już dziś rusza darmowy weekend z produkcją Ubisoftu

Assassin's Creed Origins

Zgodnie z zapowiedzią już dziś rusza darmowy weekend z grą Assassin’s Creed Origins. Równo o 18:00 czasu polskiego wszyscy zainteresowani będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją Ubisoftu. Wydarzenie zakończy się w poniedziałek 20 czerwca o 18:01. Możliwość sprawdzenia gry bez dodatkowych kosztów dostępna jest zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox.

Odkryj opowieść o pochodzeniu Bractwa Asasynów. Osadzona w spowitym mrokiem tajemnicy Starożytnym Egipcie, gra Assassin’s Creed Origins to nowy początek. Eksploruj wielkie piramidy i ukryte grobowce rozsiane po całym Starożytnym Egipcie, natykając się po drodze na wiele niezapomnianych wątków fabularnych – czytamy na stronie poświęconej wydarzeniu.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu akcji promocyjnych, tak i tym razem gracze będą mogli przenieść postępy poczynione podczas darmowego weekendu do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Origins zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One w październiku 2017 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.