Assassin’s Creed Valhalla z nową, darmową zawartością i kolejną aktualizacją

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft kontynuuje rozwój gry Assassin’s Creed Valhalla. Po udostępnionej w zeszłym miesiącu aktualizacji – która wzbogaciła produkcję m.in. o nowy budynek – przyszedł czas na kolejny patch. Najnowsza „łatka”, oznaczona numerem 1.5.3., trafi na serwery dzisiaj około godziny 13:00. Za jej sprawą wyeliminowane zostaną różnego rodzaju błędy związane m.in. z misjami fabularnymi z dodatku Świt Ragnaroku. Największą atrakcją jest jednak nowa, darmowa zawartość o nazwie „Pakiet Bifrostu”.

W ramach wspomnianego pakietu gracze otrzymają dwa przedmioty. Pierwszym z nich jest Lśniąca Tarcza, drugim natomiast Opalizujący Topór. Zarówno wspomniana tarcza, jak i topór, wykonano z tego samego kryształu, z którego stworzono Bifröst – tęczowy most łączący Midgard z Asgardem. „Pakiet Bifrostu” dostępny będzie bez dodatkowych kosztówć w sklepie Animusa od dzisiaj do 26 lipca.

Aktualizacja oznaczona numerem 1.5.3. zajmie na komputerach osobistych około 7.17 GB. Jeśli jesteście zainteresowani pełną listą zmian, to zapraszamy Was do zapoznania się z opisem „łatki” na oficjalnej stronie gry.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, a także Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.