Battlefield 2042 otrzyma wkrótce czat głosowy. DICE zapowiada kolejny patch

Battlefield 2042

Battlefield 2042 doczekał się dziś aktualizacji, która wprowadziła m.in. zaktualizowaną tablicę wyników. Deweloperzy ze studia DICE podkreślają jednak, że to nie koniec nowości, na które w najbliższym czasie mogą liczyć gracze. Twórcy zapowiedzieli, że już w kwietniu najnowsza odsłona serii Battlefield otrzyma kolejny patch. Nadchodząca łatka ma wprowadzić do gry czat głosowy, którego zabrakło w dniu premiery.

Następną aktualizację zaplanowaliśmy na początek kwietnia. Będzie ona zawierała większy zestaw zmian i poprawek, a także wprowadzi funkcję VOIP dla oddziałów oraz odświeżoną tablicę wyników wyświetlaną na koniec rundy. Naszym celem jest również zmiana balansu uzbrojenia w pojazdach, w tym MC5 Bolte, wraz z przebudową zachowania dodatków dla broni piechoty – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie Electronic Arts.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję DICE na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.