Battlefield 2042 zdominował Steama mimo negatywnych opinii graczy

Battlefield 2042

Battlefield 2042 jest obecnie jedną z najgorzej ocenianych gier w historii Steama. Okazuje się jednak, że negatywne opinie graczy nie wpłynęły na zainteresowanie produkcją. Najnowsze dzieło DICE ponownie znalazło się bowiem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na platformie Valve w zeszłym tygodniu. Co więcej, na pierwszych trzech miejscach znalazły się trzy różne wydania wspomnianego tytułu.

Niestety odbiór gry nie jest już tak zadowalający. Battlefield 2042 może się bowiem pochwalić ponad 35,5 tysiącami opinii na Steam, z czego zaledwie 26% jest pozytywnych. Nieco lepiej prezentują się wyniki aktywności. W chwili pisania tej wiadomości w produkcję DICE gra niecałe 42 tysiące użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie w ciągu ostatniej doby w tytule znajdowało się jednocześnie na Steam 93,025 osób.

Przypomnijmy, że Battlefield 2042 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję DICE na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info