Call of Duty: Modern Warfare 2 – startuje darmowy tydzień z trybem multiplayer

Call of Duty: Modern Warfare 2

W połowie marca gracze mieli okazję przetestować tryb multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2 w ramach darmowego weekendu. Okazuje się jednak, że Activision znów postanowiło zachęcić użytkowników do sprawdzenia wspomnianej produkcji. Już dziś – 19 kwietnia 2023 roku – ruszy bowiem kolejny bezpłatny okres próbny. Tym razem wszyscy zainteresowani będą mogli cieszyć się trybem sieciowym najnowszej odsłony serii Call of Duty przez cały tydzień.

Darmowy tydzień rozpocznie się dziś o 19:00 czasu polskiego, a zakończy za tydzień – 26 kwietnia – o tej samej godzinie. Gracze sprawdzą swoje umiejętności m.in. w takich trybach jak Team Deathmatch, Hardpoint czy też Domination. Użytkownicy otrzymają dostęp do łącznie 12 wariantów rozgrywki, a także 10 map. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym blogu Call of Duty.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 dostępne jest na PC, a także konsolach PlayStation i Xbox. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych ustawieniach graficznych.