Call of Duty: Vanguard – rusza darmowy weekend z trybem multiplayer

Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard zadebiutowało na rynku dwa tygodnie temu. Produkcja zebrała całkiem niezłe recenzje, ale najwidoczniej Activision nie jest do końca zadowolone z wyników sprzedaży i chce zachęcić więcej osób do tytułu. Wydawca oraz twórcy postanowili bowiem zaprosić graczy na darmowy weekend z grą. W trakcie wydarzenia zainteresowani sprawdzą wszystkie warianty trybu mutliplayer z tegorocznej odsłony serii Call of Duty.

Darmowy weekend rozpocznie się już dziś o 19:00 i zakończy się w najbliższy poniedziałek, 22 listopada, również o 19:00 czasu polskiego. Szansę na sprawdzenie gry otrzymają zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox. Jak wspomnieliśmy wyżej, gracze otrzymają dostęp do wszystkich elementów trybu sieciowego. Zainteresowani przetestują więc wszystkie warianty, mapy, bronie oraz operatorów. Poczyniony postęp zostanie także przeniesiony do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sledgehammer Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.