Call of Duty: Vanguard – startują dwa darmowe tygodnie z trybem multiplayer

Call of Duty: Vanguard

Już pod koniec ubiegłego roku gracze mieli okazję testować tryb sieciowy Call of Duty: Vanguard w ramach darmowych weekendów. Wspomniane wydarzenia najwyraźniej nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Activision wciąż szuka bowiem sposobu, by przyciągnąć do gry większą liczbę użytkowników. W tym celu wydawca postanowił zaprosić posiadaczy PC oraz konsol PlayStation i Xbox na bezpłatny 2-tygodniowy okres próbny.

Zainteresowani będą mogli cieszyć się darmowym dostępem do multiplayera Call of Duty: Vanguard w dniach 30 marca – 13 kwietnia. Gracze otrzymają dostęp do wszystkich wariantów zabawy dostępnych w trybie sieciowym. Użytkownicy będą mieli również okazję zapoznać się z nowościami z 2. sezonu, w ramach którego wprowadzono dwie nowe mapy, a także tryb „Wyścig Zbrojeń”. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sledgehammer Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.