Call of Duty: Vanguard z kolejnym darmowym tygodniem. Activision zachęca do gry

Call of Duty: Vanguard

Pod koniec marca Activision zaprosiło graczy na dwa darmowe tygodnie z trybem multiplayer gry Call of Duty: Vanguard. Wszystko wskazuje jednak na to, że wspomniany okres próbny nie zwiększył liczby użytkowników. Wydawca postanowił bowiem zorganizować kolejny darmowy tydzień z trybem sieciowym najnowszej odsłony serii Call of Duty. Możliwość przetestowania produkcji dostępna jest zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation oraz Xbox.

Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj o 19:00 i zakończy się we wtorek 24 maja. Do dyspozycji graczy oddano wszystkie mapy, bronie oraz tryby. Zainteresowani mogą również zapoznać się z nowościami wprowadzonymi w trzecim sezonie zmagań. Jak zawsze w przypadku tego typu akcji, tak i tym razem wszystkie postępy poczynione podczas darmowego okresu próbnego, będziecie mogli przenieść do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sledgehammer Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.