Call of Duty: Vanguard – zobaczcie klimatyczny kinowy zwiastun trybu Zombies

Call of Duty: Vanguard

Premiera Call of Duty: Vanguard już jutro. Nic więc dziwnego, że Acitivison oraz Sledgehammer Games nie dają nam zapomnieć o wspomnianej produkcji. Do sieci trafił dziś bowiem kolejny materiał promocyjny gry. Tym razem twórcy oraz wydawca postawili na kinowy zwiastun, który skupia się na lubianym przez fanów serii trybie Zombies. Całość jest dość klimatyczna, co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego wariantu zabawy. Trailer znajdziecie na dole wiadomości.

To jednak nie koniec atrakcji. Redakcja Game Informera opublikowała dziś obszerny gameplay z trybu Zombies w w nadchodzącej odsłonie serii Call of Duty. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak wspomniany wariant rozgrywki prezentuje się w akcji. Podobnie jak wspomniany wyżej zwiastun, rzezczone fragmenty rozgrywki również znajdziecie na dole wiadomości.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Vanguard zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy też do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sledgehammer Games na najwyższy możliwych ustawieniach graficznych.