Call of Duty: Warzone – nowa mapa na zwiastunie. Twórcy żegnają Verdańsk

Call of Duty: Warzone

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już jutro pierwsi gracze Call of Duty: Warzone rozpoczną zmagania na mapie Caldera. Twórcy żegnają więc Verdańsk i zabierają użytkowników do zupełnie nowej lokacji. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o wspomnianej zmianie i opublikowali specjalny zwiastun, dzięki któremu możemy przyjrzeć się nowej arenie. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Caldera znacząco różni się od słynnego już Verdańska. Z pewnością będzie to więc spory powiew świeżości dla popularnego battle royale. Deweloperzy chwalą się, że na nowej mapie znajdują się setki punktów zainteresowań. Na arenie nie zabraknie m.in. ruin, kopalni, gęstych lasów czy też malowniczych plaż. W trakcie rozgrywki gracze będą mieli nawet okazję znaleźć się w pobliżu wulkanu.

Już jutro zmagania na nowej mapie w Call of Duty: Warzone rozpoczną posiadacze Call of Duty: Vanguard. Natomiast dzień później, 9 grudnia, nową arenę sprawdzą wszyscy zainteresowani. Warto także dodać, że tego samego dnia w Warzone pojawi się tryb Vanguard Royale, w którym gracze będą mogli korzystać jedynie z wyposażenia dostępnego w tegorocznej odsłonie serii Call of Duty. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun Caldery i zdecydujcie, czy zamierzcie spróbować swoich sił w nowej lokacji.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Warzone dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zachęcamy Was także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.