Chernobylite z nową zawartością. Twórcy chcą dostarczać darmowe DLC co kwartał

Chernobylite

Pełna wersja Chernobylite zadebiutowała na komputerach osobistych trzy miesiące temu. The Farm 51 nie zapomina jednak o swojej produkcji i po premierze gry na PlayStation 4 i Xbox One przyszedł czas na kolejne atrakcje. Tytuł doczekał się bowiem pierwszego darmowego DLC. Gracze mają więc okazję wrócić do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, by stawić czoła nowym przeciwnikom i zadaniom.

Wspomniane rozszerzenie nosi nazwę „Monster Hunt” i klimatem nawiązuje do zbliżającego się Halloween. Jak sama nazwa wskazuje, dodatek pozwoli graczom zapolować na potwory. Twórcy przygotowali nawet okolicznościowy materiał, w którym pokazują niebezpieczne monstra. Ponadto zainteresowani mogą nabyć także „Autumn Dread Pack”. Specjalny pakiet skórek wyceniono na 14,99 zł. Podobnie jak samo DLC wspomniany zestaw również nawiązuje do Halloween.

Warto też podkreślić, że opisane nowości dostępne są obecnie wyłącznie na platformie Steam. Zarówno rozszerzenieMonster Hunt”, jak i pakiet „Autumn Dread Pack” mają wkrótce pojawić się także na GOG.com, Epic Games Store oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Miłośnicy Chernobylite mogą bowiem w przyszłości liczyć na kolejne darmowe DLC. Marcin Kawa, dyrektor operacyjny w firmie All in! Games, która jest wydawcą gry, poinformował, że produkcja The Farm 51 ma otrzymywać bezpłatne rozszerzenia co kwartał.

Przypomnijmy, że Chernobylite dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeszcze w tym roku tytuł ma także doczekać się wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję The Farm 51 na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.