Company of Heroes 3 – zobaczcie unboxing Edycji Premierowej i wersji Premium

Company of Heroes 3 Edycje Pudełkowe

Premiera Company of Heroes 3 zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec października informowano natomiast, że najnowsza odsłona popularnej serii RTS-ów otrzyma dwa bogate wydania pudełkowe. Nic więc dziwnego, że firma SEGA – wydawca gry – tuż przed debiutem produkcji postanowiła zaprezentować zawartość wspomnianych wersji. Do sieci trafił bowiem unboxing Edycji Premierowej i wersji Premium.

Pierwsze z wymienionych wydań Company of Heroes 3 wyceniono na 229 złotych. W środku znajdziemy natomiast steelbook z grą, kolekcjonerską książkę, dwustronną mapę, naszywkę, a także zestaw DLC. Za pudełkowe wydanie Premium Edition zainteresowani zapłacą natomiast 449,99 złotych. W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy Edycji Premierowej oraz dodatkowo kieszonkowy kompas, medal oraz DLC Premium.

Company of Heroes 3 zadebiutuje już w ten czwartek – 23 lutego – wyłącznie na komputerach osobistych. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Relic Entertainment na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.