Crusader Kings 3: The Royal Court nie pojawi się w tym roku

Crusader Kings 3: The Royal Court

Zapowiedziane w maju Crusader Kings 3: The Royal Court nie pojawi się w tym roku, ponieważ deweloperzy nie są „w pełni zadowoleni” z obecnego stanu wspomnianego rozszerzenia i postanowili przeznaczyć więcej czasu na dopracowanie dodatku. Niestety Paradox Interactive nie ujawniło dokładnej daty premiery. Wiemy więc jedynie, że Crusader Kings 3: The Royal Court trafi do graczy dopiero w 2022 roku. Poinformowano również, że „wkrótce” mamy otrzymać więcej informacji.

Istnieje wiele błędów, które naprawdę musimy naprawić. Potrzebujemy więcej czasu, by upewnić się, że wszystko jest zgodne z oczekiwanymi przez Was standardami. Rozumiemy także frustrację, którą powodują opóźnienia, ale chcemy być pewni, że jesteśmy gotowi tak bardzo, jak to tylko możliwe. Pragniemy też, byście otrzymywali tego typu informacje bezpośrednio od nas – czytamy we wpisie na oficjalnym forum Paradox Interactive.

Przypomnijmy, że Crusader Kings 3 dostępne jest obecnie wyłącznie na PC. W niedalekiej przyszłości tytuł ma pojawić się również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Paradox Interactive na najwyższy możliwych ustawieniach graficznych.