Crysis Remastered otrzymał ostatni i „najbardziej znaczący” patch na PC

Crysis Remastered

Crysis Remastered otrzymał ostatni patch na komputerach osobistych. Deweloperzy ze studia Crytek podkreślają, że najnowsza aktualizacje jest „najbardziej znaczącą”, a za jej sprawą użytkownicy PC powinni doświadczyć „znacznej” poprawy wydajności GPU i CPU. Tym samym twórcy kończą wsparcie dla wspomnianej produkcji, by w móc w pełni skupić się na kolejnej odsłonie serii, którą zapowiedziano pod koniec ubiegłego miesiąca.

Wspomniany patch eliminuje również błędy w działaniu technologii DLSS. Crysis Remastered doczekał się także poprawek w udźwiękowieniu, teksturach oraz oświetleniu. Studio Crytek dodało też karty kolekcjonerskie na Steam. Jednocześnie twórcy podziękowali graczom za wsparcie oraz wszelkiego rodzaju opinie, które pomogły ulepszyć całą odświeżoną trylogię. Warto również dodać, że w sieci już teraz pojawiają się pozytywne opinie na temat aktualizacji. Użytkownicy informują, że po instalacji patcha gra faktycznie działa znacznie lepiej.

Przypomnijmy, że Crysis Remastered dostępny jest nie tylko na PC, ale także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Crytek na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.