Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.23 już dostępna na PC i konsolach

Cyberpunk 2077 patch 1.23

Ostatnia aktualizacja do gry Cyberpunk 2077, oznaczona numerem 1.22, pojawiła się pod koniec kwietnia. Deweloperzy z CD Projekt RED na kolejny patch kazali czekać graczom blisko dwa miesiące. Na szczęście nowa łatka jest już dostępna na komputerach osobistych, konsolach, a także Google Stadia. Wraz z informacją o dostępności aktualizacji twórcy opublikowali również listę zmian, które wprowadza patch 1.23.

Udostępniona dziś łatka eliminuje masę błędów i problemów, które występowały w różnych zadaniach fabularnych. Nie zabrakło też poprawek, które mają pozytywnie wpłynąć na stabilność i wydajność gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED udostępniło również kilka usprawnień dedykowanych dla konsol Xbox i komputerów osobistych. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem. Poniżej prezentujemy natomiast poprawki przygotowane z myślą o PC.

Cyberpunk 2077 – patch 1.23 poprawki dla PC:

  • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał kliknięcie przycisku ulepszenia podczas gry z rozdzielczością 1280×720.
  • Naprawiono błąd, przez który włączenie trybu okna lub pełnoekranowego za pomocą kombinacji Alt+Enter powodowało, że gra przestawała odpowiadać.
  • [Steam] Zmiana ustawień językowych na domyślne spowoduje teraz włączenie języka klienta Steam.
  • Komunikat z prośbą o weryfikację integralności danych gry będzie teraz wyświetlany, gdy wykryte zostaną niepełne lub uszkodzone dane.

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował na rynku w grudniu ubiegłego roku. Gra jest dostępna na PC, a także konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł można uruchomić również na PlayStation 5 i Xbox Series X w ramach wstecznej kompatybilności. Jeśli chcecie zagrać w produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl.