Cyberpunk 2077 wśród bestsellerów na Steam. Gra CD Projekt RED wraca na podium

Cyberpunk 2077

Już kilka dni temu można było zauważyć, że Cyberpunk 2077 przeżywa na Steam drugą młodość.
Atrakcyjne promocje z okazji Black Friday pozytywnie wpłynęły na zainteresowanie produkcją CD Projekt RED. Okazuje się, że w zeszłym tygodniu dzieło polskiego dewelopera było jedną z najchętniej kupowanych gier przez użytkowników platformy Valve. Rodzimy tytuł został wyprzedzony jedynie przez Battlefielda 2042 oraz Farming Simulator 22, które zaliczyło awans o dziewięć pozycji względem poprzedniego rankingu.

Cyberpunk 2077 może jednak pochwalić się nie tylko dobrą sprzedażą. Produkcja CD Projekt RED otrzymuje również co raz więcej pozytywnych opinii. W ciągu ostatnich 30 dni gra otrzymała na Steam ponad 23 tysiące recenzji, a aż 84% z nich jest pozytywnych. Rodzimy deweloper ma więc powody do zadowolenia. Warto bowiem wspomnieć, że polska firma jest przekonana, że Cyberpunk 2077 będzie w przyszłości postrzegany jako „bardzo dobra gra.

Na koniec przypomnijmy, że produkcja CD Projekt RED dostępna jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W pierwszym kwartale 2022 roku tytuł ma otrzymać aktualizację dedykowaną dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zachęcamy także do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zainteresowanych zachęcamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze dzieło twórców Wiedźmina 3 na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info