Darmowe The Murder of Sonic the Hedgehog sukcesem. Gra cieszy się popularnością

The Murder of Sonic the Hedgehog

Z okazji Prima Aprilis firma SEGA udostępniła graczom za darmo The Murder of Sonic the Hedgehog. Tytuł ten stanowi spin-off serii o popularnym niebieskim jeżu, w którym użytkownicy muszą rozwikłać zagadkę morderstwa wspomnianego bohatera. Okazuje się, że wspomniana produkcja przypadła do gustu fanom Sonica. Wydawca podzielił się bowiem liczbą pobrań, a sama gra może pochwalić się rewelacyjnymi recenzjami na platformie Valve.

Przedstawicielka firmy SEGA poinformowała za pośrednictwem Twittera, że The Murder of Sonic the Hedgehog pobrano już ponad milion razy. W osiągnięciu takiego wyniku pomogła oczywiście uczciwa cena, ale trzeba przyznać, że rezultat i tak jest godny podziwu. Jak wspomnieliśmy wyżej, liczba graczy nie jest jedną rzeczą, z której wydawca może być zadowolony.

W chwili pisania tej wiadomości darmowy spin-off serii Sonic posiada na Steam ponad 11 tysięcy opinii. Warto jednak podkreślić, że aż 98% opinii to oceny pozytywne. Primaaprilisowy prezent firmy SEGA przypadł więc do gustu użytkownikom komputerów osobistych oraz miłośnikom niebieskiego jeża.

Na koniec przypomnijmy, że darmowy spin-off serii Sonic dostępny jest wyłącznie na PC. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.