Days Gone debiutuje dziś na PC. Są pierwsze recenzje

Days Gone debiutuje dziś na komputerach osobistych. Produkcja Bend Studio jest już dostępna na platformach Steam oraz Epic Games Store, a w sieci pojawiły się pierwsze recenzje pecetowej wersji wspomnianej produkcji. Obecnie wydanie na PC może pochwalić się średnią ocen na poziomie 78% w serwisie Metacritic. Recenzenci chwalą kwestie techniczne, w tym brak spadków płynności animacji. Wśród zalet wymienia się również oprawę audiowizualną.

Wielu dziennikarzy żałuje jednak, że w pecetowym wydaniu Days Gone zabrakło pewnych elementów, których oczekuje się od nowoczesnych gier wideo. Mowa tutaj przede wszystkim o wsparciu dla ray-tracingu oraz technologii DLSS. Mimo tego większość recenzentów jest zgodna, że warto sprawdzić produkcję Bend Studio, zwłaszcza jeśli nie posiadacie żadnej konsoli firmy Sony.

Wybrane oceny Days Gone na PC:

GamingTrend – 9/10
GameSkinny – 9/10
The Games Machine – 8.8/10
GameStar – 8/10
Eurogamer Italy – 8/10
Screen Rant – 8/10
CGMagazine – 8/10
PCGamesN – 8/10
GameSpew – 8/10
Noisy Pixel – 8/10
Game Revolution – 8/10
Attack of the Fanboy – 7/10
PC Gamer – 6.3/10

Jeśli zależy Wam, aby zagrać w Days Gone na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie sprawdźcie ofertę komputerów firmy Actina pod tym adresem. Natomiast jeśli nadal nie zdecydowaliście, czy warto sięgnąć po pecetową wersję produkcji Bend Studio, to być może w podjęciu odpowiedniej decyzji pomoże Wam obszerny gameplay, który udostępniono w zeszłym tygodniu.