Days Gone na obszernym pokazie rozgrywki z wersji PC

Days Gone

Już w przyszłym tygodniu posiadacze komputerów osobistych będą mieli okazję zapoznać się z Days Gone. Niewykluczone, że wielu użytkowników wspomnianej platformy wciąż rozważa zakup produkcji Bend Studio, dlatego niezwykle pomocny w podjęciu decyzji może okazać się materiał przygotowany przez serwis Gamestop. Wideo prezentuje bowiem blisko 30 minut rozgrywki z pecetowej wersji Days Gone. Gameplay dostępny jest w rozdzielczości 4K, a całość została zarejestrowana na dość potężnym sprzęcie.

Warto wspomnieć, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami posiadacze komputerów osobistych otrzymają szereg usprawnień i dodatkowych funkcji. Użytkownicy wspomnianej platformy mogą liczyć m.in. na wsparcie dla ultraszerokich monitorów, ulepszoną oprawę graficzną, a także na brak blokady liczby klatek na sekundę. Days Gone zarówno na Steam, jak i Epic Games Store, zaoferuje również pełne wsparcie dla systemu osiągnięć.

Days Gone pojawi się na PC już 18 maja. Użytkownicy pecetów będą musieli zapłacić za produkcję Bend Studio 169 zł. Przypomnijmy także, że gra zadebiutowała pierwotnie w kwietniu 2019 roku jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Produkcję można również uruchomić na PlayStation 5 za sprawą wstecznej kompatybilności.