Days Gone podbija Steama. Świetna sprzedaż i oceny graczy

Days Gone zadebiutowało w zeszłym tygodniu na komputerach osobistych. Pecetowa wersja produkcji Bend Studio zebrała bardzo dobre oceny. Okazuje się, że tytuł przypadł do gustu nie tylko recenzentom, ale też użytkownikom Steama. Przygody Deacona St. Johna zdetronizowały Mass Effect: Legendary Edition i wskoczyły na szczyt listy bestsellerów platformy Valve (dane za zeszły tydzień). Sama produkcja zbiera natomiast spore pochwały od graczy.

W chwili pisania tej wiadomości Days Gone może pochwalić się na Steamie ponad 4200 recenzjami, a aż 91% z nich to opinie pozytywne. Na uwagę zasługuje także liczba aktywnych graczy. W tym momencie w produkcję Bend Studio gra około 20 tysięcy użytkowników platformy Valve. Natomiast w miniony weekend w szczytowym momencie w tytuł grało jednocześnie 27,450 osób. Nic dziwnego, że firma Sony planuje udostępnić na komputerach osobistych więcej swoich tytułów ekskluzywnych.

Jeśli zależy Wam, aby zagrać w Days Gone na najwyższych możliwych ustawieniach, to koniecznie sprawdźcie ofertę komputerów firmy Actina pod tym adresem. Na koniec przypomnijmy, że produkcja Bend Studio zadebiutowała pierwotnie w kwietniu 2019 roku wyłącznie na PlayStation 4. Produkcję może obecnie uruchomić także na konsoli PlayStation 5 za sprawą wstecznej kompatybilności.