Deadpool wkracza do Marvel’s Midnight Suns. Teaser i zapowiedź prezentacji DLC

Marvel's Midnight Suns Deadpool

Od premiery Marvel’s Midnight Suns minął ponad miesiąc. Produkcja Firaxis Games zebrała niezłe oceny, a deweloperzy zamierzają rozwijać swoje dzieło o nowe elementy. Zgodnie z zapowiedziami w najbliższych tygodniach gra powinna doczekać się pierwszego DLC. Twórcy najwyraźniej postanowili przypomnieć graczom o tym fakcie. Deweloperzy opublikowali bowiem teaser wspomnianego dodatku, którego gwiazdą będzie Deadpoool.

Dokładna data premiery rozszerzenia nie jest znana, ale niewykluczone, że sytuacja ta ulegnie zmianie już dziś wieczorem. O 18:00 czasu polskiego deweloperzy podzielą się bowiem szczegółami na temat dodatku związanego z Deadpoolem. Tymczasem rzućcie okiem na teaser, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom wspomnianego bohatera.

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Midnight Suns ma doczekać się łącznie czterech DLC, które wchodzą w skład przepustki sezonowej. Każdy z dodatków wzbogaci produkcję o nową postać oraz związane z nią misje. Oprócz Deadpoola do produkcji Firaxis Games mają w przyszłości trafić także Storm, Venom oraz Morbius.

Marvel’s Midnight Suns dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.