Deathloop z nowościami. Tryb fotograficzny, nowe opcje dostępności i nie tylko

Deathloop

Od premiery Deathloop minęło już kilka miesięcy, ale Arkane Studios nie zapomina o swojej produkcji. Deweloperzy udostępnili kolejną aktualizację, która wprowadza do gry kilka ważnych zmian i nowości. Bez wątpienia jedną z większych atrakcji jest tryb fotograficzny. Twórcy nie zapomnieli jednak również o nowych opcjach zwiększających dostępność, a także wyeliminowaniu pewnych błędów.

Wspomniany tryb fotograficzny można uruchomić za pośrednictwem menu pauzy lub korzystając z odpowiedniego skrótu klawiszowego. Warto mieć jednak na uwadze, że jest on dostępny wyłącznie w trybie dla jednego gracza. Samo narzędzie oferuje szereg opcji, które pozwolą Wam tworzyć „zachwycające zrzuty ekranu”.

Wśród wspomnianych opcji zwiększających dostępność pojawiły się m.in. usprawnienia poruszania się w menu, a także usprawnienia dotyczące rozpoczęcia nowej rozgrywki. Deweloperzy z Arkane Studios przygotowali także szereg innych funkcji, które pozwolą zainteresowanym dostosować grę do własnych potrzeb. Pełną listę wspomnianych opcji znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Deathloop dostępne jest obecnie na PC i PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Arkane Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.