Detroit: Become Human radzi sobie świetnie na PC. Quantic Dream zdradza wyniki

Detroit: Become Human

W zeszłym tygodniu poznaliśmy nowe wyniki sprzedaży Detroit: Become Human. Udostępnione dane potwierdziły, że produkcja Quantic Dream wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. W ciągu ostatnich miesięcy tytuł znalazł bowiem 1,5 mln nowych nabywców. Tymczasem okazuje się, że najnowszej dzieło twórców Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze świetnie radzi sobie także na komputerach osobistych.

Z komunikatu opublikowanego przez Quantic Dream dowiadujemy się bowiem, że sprzedaż pecetowej wersji Detroit: Become Human przekroczyła już 2,5 mln egzemplarzy. Deweloperzy ujawnili również, że w minionym roku ich produkcje cieszyły się na PC znacznie większym zainteresowaniem, niż w 2021 roku. Studio ma więc powody do zadowolenia i liczy, że 2023 rok będzie równie udany.

Na koniec przypomnijmy, że Detroit: Become Human dostępne jest na PC i PlayStation 4. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Quantic Dream na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.