Devil May Cry 5 osiąga kolejny kamień milowy. Znamy nowe wyniki sprzedaży

Devil May Cry 5

Od premiery Devil May Cry 5 minęły ponad trzy lata. Produkcja Capcomu wciąż cieszy się jednak zainteresowaniem graczy, o czym świadczą nowe wyniki sprzedaży. Okazuje się bowiem, że najnowsza odsłona popularnej serii slasherów osiągnęła kolejny kamień milowy. Japońska firma poinformowała dziś za pośrednictwem Twittera, że wspomniana produkcja, od momentu swojego debiutu w 2019 roku, sprzedała się w ponad 5 mln egzemplarzy. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

Wynik obejmuje zarówno podstawową wersję gry, jak i Special Edition, które trafiło wyłącznie na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto także dodać, że do końca grudnia 2021 roku Devil May Cry 5 mogło pochwalić się sprzedażą na poziomie 4.8 mln egzemplarzy. Oznacza to, że w ostatnich miesiącach gra znalazła około 200 tys. nowych nabywców.

Przypomnijmy, że Devil May Cry 5 zadebiutowało w marcu 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Rok później w listopadzie tytuł trafił też na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Capcomu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.