Diablo 2: Resurrected bez wsparcia dla technologii Nvidia DLSS na start

Diablo 2: Resurrected

Już dziś długo wyczekiwana premiera Diablo 2: Resurrected. Wczoraj Blizzard ujawnił dokładne godziny otwarcia serwerów w poszczególnych regionach. Okazało się również, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, odświeżone Diablo 2 nie zaoferuje w dniu premiery rankingów. Mają one trafić do gry za jakiś czas. To jednak nie koniec przykrych informacji. Deweloperzy potwierdzili bowiem, że produkcja nie zaoferuje na start wsparcia dla technologii Nvidia DLSS. Funkcja zostanie wprowadzona nieco później. Niestety twórcy nie podali szczegółów na ten temat.

Warto także wspomnieć, że na początku miesiąca Blizzard ujawnił, że Diablo 2: Resurrected nie zaoferuje pełnego wsparcia dla monitorów ultrapanoramicznych. Posiadacze ekranów tego typu będą musieli zadowolić się proporcjami 19:9. Więcej szczegółów na temat znajdziecie pod tym adresem. Nie można też zapominać, że konsolowa wersja gry jest pozbawiona niektórych funkcji, takich jak czat czy lobby.

Przypomnijmy, że Diablo 2: Resurrected będzie dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry pod tym adresem. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić odświeżoną wersję Diablo 2 na najwyższych możliwych ustawieniach.