Dune: Spice Wars wkrótce z piątą frakcją. Twórcy zapowiadają kolejny patch

Dune: Spice Wars

W zeszłym miesiącu Dune: Spice Wars doczekało się aktualizacji, która wprowadziła do gry m.in. tryb multiplayer. Deweloperzy ze studia Shiro Games kontynuują jednak rozwój swojej produkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami już niedługo tytuł wzbogaci się o kolejną, piątą grywalną frakcję. Twórcy ujawnili, że za sprawą następnego dużego patcha do dyspozycji graczy oddany zostanie ród Corrinów.

Niestety deweloperzy nie podzielili się szczegółami na temat nowej frakcji. Nie wiemy też, kiedy rzeczona aktualizacja trafi do gry. Twórcy ujawnili jedynie, że wybierając ród Corinnów, gracze zmierzą się z „zupełnie nowym rodzajem gospodarki do zrównoważenia. Użytkownicy będą także mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą podatków od przyprawy oraz przyjmowania łapówek od innych frakcji.

Przypomnijmy, że Dune: Spice Wars dostępne jest obecnie we wczesnym dostępie na komputerach osobistych. Pełna wersja gry ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Shiro Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: Steam