Dying Light 2 bezkonkurencyjne na Steam. Gra Techlandu prawdziwym bestsellerem

Dying Light 2

Już w dniu premiery było widać, że Dying Light 2 cieszy się na Steam dużą popularnością. Jak można się było spodziewać, wysoka liczba aktywnych graczy przełożyła się również na sprzedaż. Produkcja Techlandu jest bowiem prawdziwym bestsellerem na platformie Valve. Dzieło polskiego dewelopera zajęło aż sześć pozycji w pierwszej dziesiątce na liście najchętniej kupowanych gier na Steam w zeszłym tygodniu. Tytuł zbiera też dobre opinie i bije rekordy aktywności.

Obecnie Dying Light 2 może pochwalić się na platformie Valve ponad 25 tys. opinii, z czego 81% z nich to oceny pozytywne. W chwili pisania tej wiadomości w produkcję Techlandu gra ponad 162 tys. użytkowników Steama. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby dzieło polskiego dewelopera uruchomiło na platformie Valve jednocześnie 274,983 osób. Kontynuacja Dying Light pobiła tym samym własny rekord i wyprzedziła w zestawieniu m.in. takie tytuły jak Halo Infinite, No Man’s Sky czy też Rainbow Six Siege.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info