Dying Light 2 ma tyle samo linii dialogowych co Mass Effect 3 i Fallout 3

Dying Light 2

Dying Light 2 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach Techland dzieli się różnego rodzaju informacjami i ciekawostkami dotyczącymi swojej produkcji. Wczoraj twórcy postanowili zdradzić kolejny szczegół na temat wspomnianego tytułu. Okazuje się, że kontynuacja hitu z 2015 roku może pochwalić się taką samą liczbą słów, co powieść „Anna Karenina” Lwa Tołstoja.

W Dying Light 2 znajdzie się bowiem dokładnie 350 tysięcy słów. Wartość ta przełoży się natomiast na 40 tysięcy linii dialogowych. Jak zauważa portal Wccftech, takim samym wynikiem może pochwalić się Mass Effect 3 oraz Fallout 3 od Bethesdy. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że Techland przy pomocy tak dużej liczby słów przedstawi graczom interesującą i angażującą historię.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Premiera gry 4 lutego 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam zagrać w produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.