Dying Light 2 z prezentacją otwartego świata. Techland zaprasza na pokaz

Dying Light 2

Niecałe dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że Dying Light 2 nie zadebiutuje w tym roku. Na premierę kontynuacji hitu z 2015 roku będziemy musieli poczekać do lutego. Nie oznacza to jednak, że Techland nie zamierza dzielić się z nami kolejnymi informacjami i materiałami na temat swojej produkcji. Rodzimy deweloper zapowiedział bowiem kolejną transmisję live, dzięki której poznamy szczegóły dotyczące otwartego świata gry.

Czwarty odcinek Dying 2 Know, jak nazwano serię prezentacji poświęconych Dying Light 2, odbędzie się 30 września. Pokaz rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego. Całość będzie natomiast można śledzić na oficjalnym kanale firmy Techland na platformie Twitch.tv. Oprócz garści informacji z pewnością otrzymamy też nowe fragmenty rozgrywki. Jest więc na co czekać.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Za pośrednictwem chmury tytuł dostępny będzie też na Nintendo Switch. Premiera gry 4 lutego 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam zagrać w produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.