Dying Light 2 zalicza świetny debiut na Steam. Imponujące wyniki aktywności

Dying Light 2

Już przed premierą Dying Light 2 cieszyło się na Steam sporą popularnością. Produkcja Techlandu od kilku tygodni znajdowała się bowiem w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier na platformie Valve. Tytuł debiutuje dziś na rynku i już teraz możemy powiedzieć, że dzieło polskiego dewelopera zaliczyło bardzo udany start na Steam. Świadczą o tym zarówno opinie graczy, jak i imponujące wyniki aktywności.

Do tej pory Dying Light 2 otrzymało na platformie Valve blisko 3,7 tysiąca opinii, a 77% z nich jest pozytywnych. Jak wspomnieliśmy wyżej, na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim liczba aktywnych graczy. W tej chwili w produkcję Techlandu gra na Steam blisko 144 tys. osób. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby w najnowsze dzieło polskiego dewelopera grało jednocześnie 164,591 użytkowników platformy Valve. Wynik jest imponujący, a trzeba pamiętać, że tytuł dostępny jest także na konsolach oraz platformie Epic Games Store. Techland ma więc powody do zadowolenia.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Techlandu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.