Elden Ring kolejny tydzień z rzędu na szczycie listy bestsellerów Steam

Elden Ring

Od premiery Elden Ring minęły ponad dwa tygodnie. Najnowsza produkcja studia From Software nieustannie cieszy się jednak niesłabnącą popularnością. Świadczy o tym m.in. lista bestsellerów platformy Steam, na której szczycie kolejny tydzień z rzędu znajduje się właśnie najnowsze dzieło twórców Dark Souls. Deweloperzy mogą być zadowoleni nie tylko z wyników sprzedaży. Gra zbiera bowiem na platformie Valve coraz lepsze opinie od użytkowników.

W dniu premiery pozytywne opinie Elden Ring na Steam stanowiły jedynie 59% całości. Odbiór gry był wówczas określany był jako „mieszany”. Dziś natomiast najnowsza produkcja From Software może pochwalić się na platformie Valve blisko 220 tys. recenzji od użytkowników. Aż 86% z nich to oceny pozytywne. Wiele wskazuje więc na to, że gracze nie doświadczają już tak wielu problemów technicznych, jak miało to miejsce kilkanaście dni temu. Twórcy mają więc powody do zadowolenia i mogą z czystym sumieniem cieszyć się sukcesem.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info