Elden Ring się nie zatrzymuje. Gra From Software wciąż na szczycie Steama

Elden Ring

Kilka dni temu studio From Software oraz firma Bandai Namco pochwalili się oficjalnymi wynikami sprzedaży Elden Ring. Wygląda jednak na to, że najnowsze dzieło twórców Dark Souls wciąż nie powiedziało ostatniego słowa. Produkcja kolejny tydzień z rzędu znalazła się bowiem na szczycie listy najchętniej kupowanych gier na Steam. Nieustannie imponują też wyniki aktywności, którymi tytuł może pochwalić się na platformie Valve.

W chwili pisania tej wiadomości w Elden Ring gra na Steam ponad 480 tysięcy osób. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby w najnowsze dzieło twórców Dark Souls bawiło się jednocześnie 694,446 użytkowników platformy Valve. Warto również wspomnieć o rekordzie ustanowionym 3 marca. Wówczas na Steam produkcję From Software uruchomiło w jednej chwili dokładnie 953,426 graczy.

Przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.

Źródło: SteamDB.info