Elden Ring wygląda świetnie w trybie FPP. Gracze mogą już pobierać modyfikację

Elden Ring FPP

W zeszłym tygodniu Elden Ring otrzymało aktualizację, która wprowadziła długo wyczekiwany ray tracing. Nieco wcześniej Bandai Namco opublikowało infografikę prezentującą garść statystyk dotyczących produkcji studia From Software. Okazuje sę jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji dotyczących wspomnianego tytułu. Najnowsze dzieło twórców serii Dark Souls doczekało się bowiem interesującej modyfikacji.

Mod o nazwie „First Person Souls – Full Game Conversion” wzbogaca bowiem produkcję studia From Software o tryb FPP. Nie jest to jednak jedynie prosta modyfikacja, która zmienia położenie kamery. Autorzy zadbali bowiem o różnego rodzaju zmiany i elementy, które pozwalają w pełni cieszyć się rozgrywką w Elden Ring z niedostępnej do tej pory perspektywy.

Modyfikacja jest również kompatybilna z innymi popularnymi modami. Całość dostępna już do pobrania, a niezbędne pliki i instrukcję instalacji znajdziecie na stronie NexusMods. Na dole wiadomości zamieściliśmy natomiast materiał wideo, który pokazuje, jak opisany projekt prezentuje się w akcji.

Elden Ring dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję From Software na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.