Esport performance coach nowym nabytkiem ACTINA

ACTINA rozpoczyna współpracę z kolejnym ambasadorem. Najnowszym partnerem polskiej marki komputerów gamingowych został Maciej Cypryjański.

Maciej Cypryjański zasila grono ambasadorów ACTINA. Znany trener mentalny, dietetyk i esport performance coach wesprze działania polskiej marki komputerów gamingowych. Efektem współpracy będą materiały edukacyjne dla fanów myślących o karierze profesjonalnego gracza.

Maciej Cypryjański jest trenerem przygotowania motorycznego, dietetykiem i coachem mentalnym. Wiedzę i doświadczenie zdobywał zajmując się tradycyjnym sportem. Współpracował z drużynami piłkarskiej Bundesligi i czołowymi drużynami polskiej Superligi (piłka ręczna). Karierę w świecie esportu rozpoczął jako manager i performance coach w Team Kinguin oraz Illuminar Gaming. Maciej jest również autorem pierwszej na świecie publikacji na temat optymalizacji mózgu gracza komputerowego.

– Współpraca z Maciejem to kolejny element naszych działań, których celem jest zbudowanie grupy ambasadorów z różnych dziedzin związanych z elektroniczną rozrywką. Niestandardowe działania pozwolą nam dotrzeć nie tylko do osób posiadających lub mających w planach zakup jednego z produktów ACTINA. Interdyscyplinarny zespół ambasadorów to zróżnicowany, wartościowy content, który urozmaici i uatrakcyjni komunikację naszej marki – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

W ramach działań z nowym ambasadorem marka przewiduje tworzenie treści wideo, które pojawią się na Youtube, TikToku oraz grupie Drużyna Actina na portalu Facebook. Fani oraz osoby zainteresowane karierą gracza będą mogły czerpać z nich wiedzę na temat rozwoju swoich umiejętności i zachowania w grze oraz poza nią.

– Branża esportowa dopiero od niedawna zagłębia się w rozwój mentalny graczy, czyli coś co w tradycyjnym sporcie stosowane jest od dawna. Doświadczenie, które zdobyłem pracując w Niemczech oraz w największych polskich organizacjach esportowych zostało dostrzeżone przez ACTINA. Liczę, że razem uda nam się tworzyć treści, które pomogą fanom rozwijać swoje kompetencje na drodze do esportowej kariery – mówi nowy ambasador ACTINA.

Maciej Cypryjański to kolejna postać, która dołączyła do rodziny polskiej marki komputerów gamingowych. Oprócz niego w zespole ambasadorów ACTINA znajdują się już Jacek “minise” Jeziak – profesjonalny gracz CS: GO, Karol Bedorf – zawodnik MMA oraz Artur “mendi” Mendela – ekspert zajmujący się optymalizacją komputerów. Działalność Macieja można śledzić na TikToku, YouTube, Instagramie i platformie Twitch.tv.

Grupa Drużyna Actina na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/ActinaTechGrupa/
Maciej Cypryjański – TikTok: https://www.tiktok.com/@esportowo
Maciej Cypryjański – YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC2eRNnO1ZpTSumBT-9cqP_g/
Maciej Cypryjański – Instagram: https://www.instagram.com/esportowy_tata/
Maciej Cypryjański – Twitch: https://www.twitch.tv/esportowoTV