Wydarzenia

Charity by Actina

Zagraj i wygraj z nami pokój dla dzieci – rusza zbiórka na remont Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

Marka ACTINA od lat angażuje się w akcje charytatywne dla potrzebujących. Wielokrotnie już przekazywała środki z licytacji w ramach WOŚP. Tym razem, wsłuchując się w głos o lepszy, nowy kąt dla podopiecznych Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym dokonała wszelkich starań, by razem z Good Game League zebrać środki na remont Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

Założenie akcji jest proste. W weekend, 16-17 stycznia, odbędą się dwa turnieje, które będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Twitch. W tym czasie można wpłacać środki pod linkiem https://zrzutka.pl/z/charityactina na remont pokoju dzieci z Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym. W sobotę w rozgrywkach w CS: GO wystąpią w pięcioosobowych składach Good Game League, PLE, Weszło i Honoris razem z Filipem Neo Kubskim, który został ambasadorem całej akcji. W niedzielę na turnieju w Warzone zagrają m.in.: MrsKrysia, JakeStyles, Jakub Malec, Izzodnam, Vuzzey, Marcin Gortat, Wojciech Łozowski, Agnieszka Borysiuk, Pikaczu.

– Już wielokrotnie nasza marka ACTINA pokazywała, że pomaganie ma we krwi. Granie w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to jedynie przykład, który potwierdza nasze zaangażowanie w akcje charytatywne. Teraz, gdy przychodzi możliwość bezpośredniego wsparcia Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym, to nie ma odwrotu – musimy pomóc. Do czego zapraszamy też wszystkich fanów esportu, którzy już wielokrotnie poprzez właśnie takie akcje udowadniali swoją postawą, że wiedzą na czym polega realne wsparcie najbardziej potrzebujących – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.