Wydarzenia

Kinguin Esport Lounge

Komputery Actina w Kinguin Esport Lounge

Komputery gamingowe od Actina napędzają Kinguin Esport Lounge w galerii Metropolia w Gdańsku.

Interesujesz się esportem, lubisz przyciąć partyjkę ze znajomymi i zupełnie przypadkiem mieszkasz w okolicy Gdańska? Jeżeli tak, to masz szansę doświadczyć wydajności naszych komputerów w Kinguin Esport Lounge.

Jednym z celów inicjatywy „Pingwinów” w Galerii Metropolia jest udostępnienie Ci najlepszego sprzętu do gier, abyś mógł poczuć na czym rywalizują profesjonaliści.

Wyposażyliśmy więc 74 stanowiska w komputery Actina Powered By ASUS, by wypełnić wzorowo te założenie. Jednostki wykonane w porozumieniu z ASUS Polska powalają zarówno wydajnością w tytułach esportowych, jak i stylistyką. W końcu ich prezencja musi wpisywać się w charakter loży.

Arena posiada cztery bootcampy, które nawiązują do tych wykorzystywanych przez czołowe drużyny esportowe. Możesz więc liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci turniejów z nagrodami, treningów sław i nie tylko.

Kinguin Esports Lounge ma być też miejscem spotkań, więc zadbano o aspekty praktyczne takie jak szafki na plecaki czy hulajnogi. Nie zabrakło także specjalnej strefy dla dzieci i młodzieży oraz zaplecza gastronomicznego. Jeżeli którykolwiek z komputerów od Actina Powered by ASUS zdobył Twoje serce i chciałbyś stać się jego posiadaczem, zapraszamy do kontaktu przez formularz. Skomponujemy dla Ciebie odpowiednią jednostkę gamingową w oparciu o najwyższej klasy komponenty!