WYDARZENIA

Polish Esport Cup edycja III

Rusza trzeci sezon rozgrywek Polish Esport Cup 

W poniedziałek 31 maja rozpoczęła się III edycja Polish Esport Cup, która tym razem rozgrywana jest w dwóch grach – Counter StrikeGlobal Offensive oraz Rainbow Six Siege. Całość została podzielona na dwie tury, a do rozgrywek zgłaszać mogą się zarówno amatorskie, jak i profesjonalne zespoły. Warto także dodać, że nowym partnerem Polish Esport Cup została firma MONSTER ENERGY. Razem z nią dla widzów przygotowane zostaną różne konkursy z dedykowanymi nagrodami.

Zmagania drużyn Counter Strike’a Zmagania drużyn Counter Strike’a można śledzić na oficjalnym kanale Polish Esport Cup na platformie Twitch.tv. Natomiast transmisje z Rainbow SixSiege obejrzycie w dwóch miejscach – otwarte i zamknięte kwalifikacje znajdziecie na https://www.twitch.tv/sledz_tv, a relacje z finału rozgrywek zobaczycie na kanale Ubisoftu również na Twitch.tv. Ponadto wybrane mecze obejrzycie również na fanpage’u partnera medialnego wydarzenia, czyli Sport.pl.

Warto wspomnieć także o wysokiej puli nagród, która tym razem wynosi aż 36 000 złotych. Całość została podzielona na każdą z tur oraz gier. W przypadku Counter StrikeGlobal Offensive zwycięska drużyna otrzyma 10 000 złotych (zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze). Nagrody pieniężne powędrują również do pozostałych zespołów z TOP 4. Wicemistrzowie mogą liczyć na 1000 złotych, natomiast miejsca 3-4 otrzymają 500 złotych. W Rainbow Six Siege zwycięski team wygra 4000 złotych. Natomiast drużyny z miejsc 2-4 otrzymają takie same nagrody jak w przypadku CS:GO.

Nie można zapominać również o specjalnych nagrodach dla widzów. W trakcie transmisji odbędą się konkursy, w ramach których uczestnicy będą mogli wygrać m.in. różnego rodzaju gry. Szczęśliwcy otrzymają klucze do danych produkcji, które będzie można wykorzystać na wskazanych platformach.Zachęcamy więc do uważnego śledzenia trzeciego sezonu Polish Esport Cup pod wskazanymi wyżej adresami

Polish Esport Cup III Edycja

Bieżące wiadomości na temat trzeciej edycji Polish Esport Cup znajdziecie na oficjalnym kanale Facebook, a także na stronach Actina.pl oraz Sport.pl. Sponsorami wydarzenia, oprócz wymienionego wyżej MONSTER ENERGY, są także firmy AMDMSI oraz WD. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi ofertami wspomnianych producentów na stronie Sferis.pl.