Wydarzenia

SkillFactor - trenuj z gwiazdami

SkillFactor to wyjątkowy turniej, który da szansę młodym talentom zaistnieć na profesjonalnej scenie esportowej.
W akcji udział weźmie: Janusz Snax Pogorzelski, Paweł innocent Mocek, Grzegorz Szpero Dziamałek i Paweł Saju Pawelczak.
Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienie na polskiej scenie CS:GO korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów.
W akcji udział weźmie 4 trenerów będących profesjonalnymi graczami CS:GO z polskiej czołówki: Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent“ Mocek, Grzegorz „Szpero” Dziamałek i Paweł „Saju” Pawelczak.
W trakcie trwania projektu przeprowadzone zostaną kwalifikacje do każdej z drużyn prowadzonych przez poszczególnych trenerów, a zapisać się będzie można za pośrednictwem strony internetowej.

Zachęcamy również do obejrzenia trailera

Po przejściu kwalifikacji drużyny odbędą trening pod okiem profesjonalistów, aby na końcu zmierzyć się w wielkim finale.
To bardzo ciekawa i ważna dla polskiej sceny inicjatywa – wielu graczy posiada predyspozycje do gry na profesjonalnym szczeblu i czeka tylko na ich odkrycie. Tego typu wydarzenie to nie tylko ciekawe show i nowa dla esportu formuła, ale również niepowtarzalna szansa na wspólny trening ze swoim idolem i spełnienie marzeń” – mówi Michał Miłkowski, Head of the Component Department & PC ACTION S.A.
„Naszym celem jest nie tylko zapewnienie widzom emocji podczas oglądania rywalizacji, ale przyczynienie do rozwoju młodego pokolenia graczy CS:GO. Wierzę, że każdy może spełnić swoje marzenia” wspomina Daniel Piątek, Prezes VYRAL.

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Sferis.pl, HP Omen, ASUS oraz AMD.
W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa VYRAL.

https://skillfactor.pl/
https://www.instagram.com/skillfactorpl/
https://www.facebook.com/SkillFactorpl