Evil West z prezentacją kolejnego przeciwnika. Zobaczcie nowy gameplay trailer

Evil West

Zgodnie z zapowiedziami za nieco ponad miesiąc na rynku zadebiutuje Evil West. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Flying Wild Hog chcą odpowiednio przygotować graczy na premierę swojej produkcji. W tym celu już w zeszłym tygodniu twórcy rozpoczęli prezentację potworów, z którymi przyjdzie nam się mierzyć podczas zabawy. Tymczasem kilka dni temu do sieci trafił kolejny gameplay trailer poświęcony jednemu z przeciwników.

W najnowszym materiale promocyjnym zainteresowani mogą bliżej przyjrzeć się bestii o nazwie Highborn. Zgodnie z przekazanymi informacjami jest to „najpotężniejszy wampir”, z jakim przyjdzie nam się mierzyć w Evil West. Deweloperzy podkreślają, że wspomniany potwór jest szybki, przebiegły oraz silny i stanowi zagrożenie dla nawet najbardziej doświadczonych łowców. Podczas walki należy więc nie tracić czujności, ponieważ nawet najmniejszy błąd może nas srogo kosztować.

W zwiastunie nie zabrakło też kilku nowych fragmentów rozgrywki. Gracze mają więc kolejną szansę, by sprawdzić, jak nadchodząca produkcja studia Flying Wild Hog prezentuje się w akcji. Jeśli czekacie na wspomniany tytuł, to rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i sprawdźcie, w jaki sposób należy walczyć z „najpotężniejszym wampirem” na Dzikim Zachodzie.

Evil West zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera już 22 listopada. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry dostępnymi na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Flying Wild Hog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.