F1 22 z darmowym weekendem na Steam. Twórcy zachęcają do sprawdzenia gry

F1 22

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem F1 22, to mamy dla Was dobre wieści. Na platformie Steam trwa darmowy weekend ze wspomnianą produkcją. Wszyscy zainteresowani mogą więc bez dodatkowych kosztów sprawdzić, czy produkcja Codemasters jest warta swojej ceny. Na bezpłatne zapoznanie się ze wspomnianym tytułem macie czas do najbliższego poniedziałku – 24 października. To jednak nie koniec atrakcji.

Deweloperzy poinformowali bowiem, że oprócz darmowego weekendu gracze F1 22 otrzymają także za darmo nową ikonę w trybie „Mój zespół” – Mikę Häkkinena. Zainteresowani muszą jedynie zalogować się do swojej skrzynki odbiorczej w grze i odebrać legendarnego mistrza Formuły 1. Promocja trwa do 7 listopada.

Należy także podkreślić, że wszystkie poczynione podczas darmowego weekendu postępy będzie można przenieść do pełnej wersji gry, o ile tylko zdecydujecie się na jej zakup. Warto również zaznaczyć, że do 1 listopada produkcja studia Codemasters dostępna jest na Steam z 50-procentową zniżką. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

F1 22 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firma Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Codemasters na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.