Far Cry 6 – Ubisoft chwali się nowościami w nowym materiale wideo

Far Cry 6

Far Cry 6 zadebiutuje na PC i konsolach już za dwa dni. Jakiś czas temu do sieci trafił zwiastun, dzięki któremu mogliśmy sprawdzić, jak w najnowszej odsłonie serii Far Cry będzie prezentować się ray-tracing od firmy AMD. Tymczasem Ubisoft postanowił jeszcze raz przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji i opublikował kolejny materiał promocyjny. Najnowsze wideo skupia się na nowościach, które wprowadzi tegoroczna część popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin.

Jedną z największych nowości dla serii jest fakt, że w Far Cry 6 będziemy mieli okazję oglądać naszego bohatera. Protagonista widoczny będzie w pełnej krasie m.in. podczas scenek przerywnikowych, a także w trakcie zwiedzania zaprzyjaźnionych obozów. Kolejną zmianą jest system customizacji postaci. Gracze będą więc mogli dostosować wygląd swojego bohatera. Warto również zauważyć, że poszczególne części ubioru będą oferować też różnego rodzaju bonusy.

Nie zabraknie także całej masy nowych broni i gadżetów. Deweloperzy chwalą się również zachowaniem oponentów. Okazuje się bowiem, że wrogowie nie będą nas atakować, póki nie damy im do tego wyraźnych powodów. Przeciwnicy zaczną zwracać na nas uwagę dopiero wtedy, gdy wyciągniemy broń lub wtargniemy do zastrzeżonej strefy. Ponadto niektórzy z żołnierzy Antona Castillo nie będą podzielać poglądów swojego przywódcy. Gracze będą mogli więc wykorzystać ten fakt i za sprawą łapówek przekonać nieprzyjaciół do współpracy. Jeśli jesteście ciekawi, jakie jeszcze nowości czekają na Was w nadchodzącej produkcji Ubisoftu, to rzućcie okiem na omawiany materiał.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych. Zapraszamy też do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry na stronie Gram.pl.