Far Cry 6 – zobaczcie blisko 30 minut rozgrywki z wersji PC

Far Cry 6

Premiera Far Cry 6 za nieco ponad miesiąc. Nic więc dziwnego, że Ubisoft chętnie dzieli się nowymi informacjami i materiałami ze wspomnianej produkcji. Kilka dni temu deweloperzy zaprezentowali obszerny gameplay z wersji na konsolę Xbox Series X. Tymczasem w sieci pojawiło się blisko 30 minut rozgrywki z pecetowego wydania tegorocznej odsłony serii Far Cry. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z informacjami zawartymi w opisie, wideo przedstawia kilka z początkowych misji dostępnych w Far Cry 6 i pochodzi z wczesnej wersji gry udostępnionej wybranym redakcjom. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak rozpoczyna się przygoda w nadchodzącej produkcji Ubisoftu. Natomiast osobom wrażliwym na jakiekolwiek spoilery odradzamy oglądanie wspomnianego gameplayu. Jest to jednak dobra okazja, aby przekonać się, jak wspomniana produkcja prezentuje się w wersji na komputery osobiste.

Warto wspomnieć, że zgodnie z zapowiedziami nadchodząca odsłona serii Far Cry zaoferuje największy otwarty świat w historii cyklu. Niestety gra zostanie pozbawiona edytora map, o czym informowaliśmy na początku czerwca. Interesująco zapowiada się natomiast przepustka sezonowa, dzięki której gracze będą mogli wcielić się w antagonistów znanych z poprzednich części cyklu.

Przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.