Forspoken na nowym zwiastunie. Square Enix prezentuje funkcje gry na PC

Forspoken

Wczoraj Square Enix wreszcie ujawniło wymagania sprzętowe Forspoken. Okazuje się, że nadchodząca produkcja Luminous Productions będzie potrzebować naprawdę mocnego sprzętu. Wspomniane konfiguracje to jednak nie wszystko. Wydawca wspólnie z deweloperami przygotował bowiem nowy zwiastun gry. Materiał prezentuje unikalne funkcje, którymi będzie mogła pochwalić się pecetowa wersja tytułu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi we wspomnianym materiale, w przypadku Forspoken gracze PC będą mogli liczyć na zwiększoną wydajność dzięki wsparciu dla technologii AMD FidelityFX Super Resolution 2.0. Nie zabraknie też masy opcji pozwalających dostosować jakość grafiki do własnych potrzeb.

Pecetowa wersja gry Luminous Productions pozwoli również korzystać zarówno z myszy oraz klawiatury, jak i kontrolera. Posiadacze dysków SSD mogą natomiast liczyć na błyskawiczne czasy ładowania. Nie zabraknie oczywiście także wsparcia dla ultraszerokich monitorów. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Forspoken zadebiutuje 24 stycznia nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z kinowym zwiastunem wspomnianego tytułu. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam bezproblemowo uruchomić nadchodzącą produkcję studia Luminous Productions.