Forza Horizon 4 zniknie wkrótce ze sprzedaży? Deweloperzy uspokajają fanów

Forza Horizon 4

Od premiery gry Forza Horizon 4 minęły już cztery lata. Poprzednie odsłony serii po takim czasie były wycofywane ze sprzedaży. Nic więc dziwnego, że gracze zaczęli zastanawiać się, kiedy wspomniana produkcje podzieli los swoich poprzedniczek. Okazuje się jednak, że fani nie mają się czego obawiać. Twórcy nie planują bowiem obecnie rezygnować ze sprzedaży czwartej odsłony cyklu Forza Horizon.

Powyższą informacją za pośrednictwem oficjalnego forum marki Forza podzielił się Max Braden – menedżer społeczności. Przedstawiciel Playground Games postanowił uspokoić zaniepokojonych fanów i w odpowiedzi na wątpliwości jednego z graczy zapewnił, że w „najbliższym czasie” Forza Horizon 4 nie zniknie ze sprzedaży.

Warto wspomnieć, że rozwój produkcji został zakończony już w zeszłym roku, a w międzyczasie na rynku zadebiutowała kolejna odsłona serii. Wygląda jednak na to, że przedostatnia część cyklu wciąż cieszy się sporą popularnością.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Horizon 4 dostępna jest na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.