Forza Horizon 5 – nowe fragmenty rozgrywki prezentują piękne lokacje

Forza Horizon 5

O Forza Horizon 5 wiemy już całkiem sporo. Jakiś czas temu deweloperzy wyjaśnili, dlaczego na miejsce akcji wybrano właśnie Meksyk, a nieco później ujawniono, w jaki sposób produkcja wykorzysta ray-tracing. Tymczasem na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki. Opublikowane materiały skupiają się przede wszystkim na malowniczych lokacjach.

Trzeba przyznać, że w produkcji Playground Games nie zabraknie zapierających dech w piersiach miejscówek. Gracze nie będą też mogli narzekać na nudę, ponieważ zgodnie z zapowiedziami niejednokrotnie zostaną zaskoczeni przez warunki atmosferyczne. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się także, że każdy region będzie mieć własną wersję danej pory roku, co znacząco urozmaici rozgrywkę.

Na koniec przypomnijmy, że Forza Horizon 5 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 9 listopada bieżącego roku. Do sieci trafiły już minimalne wymagania sprzętowe, które znajdziecie pod tym adresem. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na stronie Sferis.pl.